Meistarklase Tējas

Pievienojies stāstiem un sarunām par tējām, tējas baudīšanai, radošajai darbnīcai.
Tēju ceremoniju radošo darbnīcu vada Evita Lūkina. Tev būs iespēja ar Evitas palīdzību izveidot savu īpašo, Tev vien raksturīgo tējas maisījumu. Varēsi nobaudīt dažādu tēju burvīgās garšas un aromātus, būsim sarūpējušas arī kādu pašdarinātu kārumu!

 • Radošās darbnīcas ilgums:
  90-120 min
 • Darbnīcas cena:
  15 €

Smaržu darbnīcas

Iespējams apgūt smaržu kompozīcijas veidošanu, praktiski iepazīties ar dažādām ēteriskajām eļļām* (tās pasmaržojot) un to iedarbību, kā arī ēterisko eļļu savstarpējas kombinēšanas pamatprincipiem. Izmantojot sev tīkamākās ēteriskās eļļas, katrs dalībnieks rada savas dabīgās unikālās smaržas uz eļļas bāzes (pats senākais smaržu veids!) līdzņemšanai skaistā krāsainā 15 ml rullīšpudelē. Smaržu darbnīcā var piedalīties arī vīrieši, jo ēterisko eļļu klāstā ir pieejami arī vīrišķīgi aromāti.

Smaržu meistarklase nav ieteicama grūtniecēm! Pirms smaržu darbnīcas tās dalībniekiem nav vēlams lietot nekādus spēcīgi smaržojošus parfimērijas un kosmētikas produktus.

Smaržu izgatavošanas darbnīcā vienlaikus var darboties 4 – 12 personas. Lielāka pasākuma ietvaros ir iespēja nodrošināt vairākas darbnīcas pēc kārtas.

*Dabīga ēteriskā eļļa ir auga esence ļoti koncentrētā veidā. Tā tiek iegūta tvaika destilācijas procesā, un tai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem (gan fizisko, gan smalkajiem ķermeņiem). To izmanto aromterapijā, kas ir dziednieciska metode, saskaņā ar kuru no aromātiskiem augiem iegūtas ēteriskās eļļas izmanto cilvēka ķermeņa, dvēseles un apziņas līdzsvara un harmonijas radīšanai un uzturēšanai. Ēterisko eļļu smarža caur ožas sistēmu nokļūst smadzenēs, emociju vadības centrā, kurā atmostas domas, jūtas un atmiņas. Ēteriskās eļļas iedarbojas saskaņoti ar organisma vajadzībām, palīdzot regulēt tā trauslo līdzsvaru un stimulējot atjaunošanās procesu.

 • Radošās darbnīcas ilgums:
  60-120 min
 • Darbnīcas cena:
  30-50 €

Skrubju radīšanas darbnīca

RADOŠAJĀ ĶERMENA SKRUBJU IZGATAVOŠANAS DARBNĪCĀ iespējams uzzināt par dažādu augu eļļu īpašībām un pielietojumu ķermeņa kopšanā un izgatavot savu unikālo jūras sāls vai brūnā cukura skrubi ķermenim, izmantojot kaltētu augu pulverus, ziedlapiņas un citas dabīgas izejvielas. Dalībnieki uzzina par Latvijas un dienvidzemju augu īpašībām un to izmantošanu skaistumam un veselībai, iepazīst dažādas augu eļļas, kuras ir piemērotas ķermeņa kopšanai.

 • Radošās darbnīcas ilgums:
  90 min
 • Darbnīcas cena:
  17 €