Ķermeņa procedūras

Kavitācija

Galvenā kavitācijas atšķirība no pārējam anticelulīta-limfodrenāžas procedūrām ir tieša iedarbība uz tauku šūnu. Tieši tas padara procedūru tik efektīvu, jo daudz sekmīgāk iespējams stimulēt limfas atteci. Rezultāts saglabājas daudz ilgāk. Turklāt kavitācija novērš arī saistaudu vājumu, āda kļūst tvirtāka. Kavitāciju jākombinē ar limfas drenāžas procedūrām. Lai veicinātu limfas atteci, ieteicams apmeklēt limfodrenāžas procedūras un procedūras ķermeņa svara un silueta korekcijai.

PROCEDŪRAS ILGUMS  60-90 min
CENA: 60 MIN 48€
CENA: 90 MIN 72€

Ķermeņa silueta korekcija

Sākotnēji tiek aplicētas problēmzonas ar speciāli paredzētiem materiāliem. Aplikāciju iedarbības laiks ir 45 min. Šinī laikā tiek izpildīta pēdu, apakšstilbu un plecu zonas masāža. Pēc aplikāciju noņemšanas, izpilda problēmzonu masāžu limfodrenāžas/anticelulīta tehnikā.

Procedūra ir efektīvs līdzeklis cīņā ar lieko svaru un celulītu, uzlabo vispārējo pašsajūtu un stimulē limfas atteci.

PROCEDŪRAS ILGUMS 60 – 90 min
CENA: 60 MIN 48€
CENA: 90 MIN 72€

'Mālu rituāls' silueta korekcijai

Procedūrai tiet izmantoti 100% dabiskas izcelsmes materiāli, kas sagatavoti īpaši pēc salona vecākā meistara individuāli  pagatavotas receptes.

Sākotnēji tiek aplicētas problēmzonas. Aplikāciju iedarbības laiks ir 45 min. Šinī laikā tiek izpildīta pēdu, apakšstilbu un plecu zonas masāža. Pēc aplikāciju noņemšanas, izpilda problēmzonu masāžu procedūrai atbilstošā limfodrenāžas/anticelulīta tehnikā.

Procedūra ir efektīvs līdzeklis cīņā ar lieko svaru un celulītu, uzlabo vispārējo pašsajūtu un stimulē limfas atteci, uzlabo ādas stāvokli, padarot to tvirtāku, labvēlīgi ietekmē vēnu sieniņas, izteikti mazina tūsku.

PROCEDŪRAS ILGUMS 60 – 90 min
CENA: 60 MIN 48€
CENA: 90 MIN 72€