SPA procedūras

SPA procedūra ir sava veida rituāls, kas aizvedīs Jūs aromātu, mūzikas un pieskārienu pasaulē.

Procedūras veic ar vai bez ietīšanas un mikropīlinga, ko izdara ar masāžas kustībām.

Atkarībā no pieprasījuma, procedūrām tiek izmantoti rūpnieciski izstrādāti vai 100% dabīgi produkti, piemēram, māls, dūņas, aļģes, un “dzīvais” alus un citi.

  • Mālu lieto, lai samazinātu vai novērstu tūsku, stiprinātu asinsvadu sieniņas, varikozu vēnu profilaksei, kā arī ādas barošanai, mitrināšanai, attīrīšanai un elasticitātes atjaunošanai, anti-celulīta profilaksei.

Procedūras ilgums: 60 – 90 min
Cena: 1 st – 48 eiro; 1 st 30 min – 72 eiro

  • Dūņas baro un atjauno ādu, novērš varikozi, psoriāzes un citas ādas slimības, novērš tūsku un ārstē sēnīšu slimības. Dūņas veicina brūču un čūlu sadzīšanu, ir dziedinošs efekts arī paradantozes gadījumos, veicina smago metālu un toksīnu izvadīšanu no organisma. Dūņas tiek izmantotas, lai ārstētu locītavu iekaisumus un samazinātu augstu asinsspiedienu. Tās ir kā dabisks antioksidants, palēnina novecošanās procesus, aktīvi atjauno organismu. Turklāt dūņas efektīvi attīra un atjauno audu elastību, novērš grumbu veidošanos un novecošanos.

Procedūras ilgums: 60 – 90 min
Cena: 1 st – 57 eiro; 1 st 30 min – 78 eiro

  • Aļģes ir minerālvielām, mikroelementiem, aminoskābēm un vitamīniem bagātas. Šīs bioloģiski aktīvās vielas lieliski pārvar epidermas slāni un iekļūst dziļākajos ādas slāņos. Aļģēm ir tonizējoša, pretiekaisuma un mitrinošas iedarbība, un procedūras rezultātā āda tiek bagātināta ar minerālvielām. Jūras aļģu maska ​​apvienojumā ar zaļo tēju, stimulē asinsriti, un noņem tūsku un iedarbojas uz celulītu. Tas palīdz izvadīt toksīnus no organisma un uzlabo vielmaiņu.

Procedūras ilgums: 60 – 90 min
Cena: 1 st – 57 eiro; 1 st 30 min – 78 eiro

  • “Dzīvais” alus attīra ķermeni no alumīnija un citu smagajiem metāliem, nomierina, mazina sāpes, uzlabo gremošanu, un novērš baktēriju attīstību. Alus satur vitamīnus B1, B2, B6 un H, kas labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu. Alus veicina matu augšanu un uzlabo galvas ādas stāvokli, un kavē asinsvadu slimības. Turklāt alus satur vitamīnu C, niacīnu un folijskābi, kas palīdz ādai izskatīties jaunai, samazina grumbas un poras. Procedūras laikā tiek izmantots alus vai speciāli tai paredzēts maisījums. Procedūrai var izmantot arī karstos akmeņus, lai pastiprinātu vērtīgo vielu iedarbību un panāktu pilnvērtīgāku ķermeņa relaksāciju. Procedūrai izmantojamais alus ir “dzīvais alus”, pagatavots bez konservantiem. Vēlams apvienot procedūru ar saunas jeb tvaika pirts apmeklējumu.

Procedūras ilgums: 60 – 90 min
Cena: 1 st – 51 eiro; 1 st 30 min – 75 eiro

  • Augļu SPA. Šis rituāls ir brīnišķīga augļu aromātu kompozīcija pēc jūsu izvēles. Speciāli sagatavotu augļu pīlingu uzklāj pa visu ķermeni. Jojobas eļļas pērlītes un augļu daļiņas ir kā abrazīvs pīlings uz ādas procedūras laikā. Jojobas pērlītes ir ieteicams izmantot arī pirtī, jo pie paaugstinātas temperatūras tās izkūst un arī efektīvāk baro ādu. Augļu daļiņas bagātina ādu ar vitamīniem un citām vērtīgām vielām, kas veicina ādas atjaunošanos, barošanu, mitrināšanu un tonizēšanu. Pēc mikropīlinga āda viegli uzsūc ķermeņa maskas vērtīgas sastāvdaļas, ko izmanto masāžai. Turklāt, mikropīlings un ķermeņa maska ​​ir sagatavoti individuāli katram klientam, lai nav nepieciešams lieki pievienot dažādus mākslīgus konservantus. Mūsu produktu veidošanā tiek izmantotas aveņu, citronu, rožu un citu augļu daļiņas. Lai palielinātu ķermeņa masku efektivitāti, procedūru var papildināt ar ķermeņa ietīšanu.

Procedūras ilgums: 60 – 90 min

Cena: 1 st – 51 eiro; 1 st 30 min – 75 eiro