Smaržu darbnīcas

Iespējams apgūt smaržu kompozīcijas veidošanu, praktiski iepazīties ar dažādām ēteriskajām eļļām* (tās pasmaržojot) un to iedarbību, kā arī ēterisko eļļu savstarpējas kombinēšanas pamatprincipiem. Izmantojot sev tīkamākās ēteriskās eļļas, katrs dalībnieks rada savas dabīgās unikālās smaržas uz eļļas bāzes (pats senākais smaržu veids!) līdzņemšanai skaistā krāsainā 15 ml rullīšpudelē. Smaržu darbnīcā var piedalīties arī vīrieši, jo ēterisko eļļu klāstā ir pieejami arī vīrišķīgi aromāti.

Smaržu meistarklase nav ieteicama grūtniecēm! Pirms smaržu darbnīcas tās dalībniekiem nav vēlams lietot nekādus spēcīgi smaržojošus parfimērijas un kosmētikas produktus.

Smaržu izgatavošanas darbnīcā vienlaikus var darboties 4 – 12 personas. Lielāka pasākuma ietvaros ir iespēja nodrošināt vairākas darbnīcas pēc kārtas.

*Dabīga ēteriskā eļļa ir auga esence ļoti koncentrētā veidā. Tā tiek iegūta tvaika destilācijas procesā, un tai piemīt attiecīgā auga dzīvības enerģijas spēks. Ēteriskā eļļa iedarbojas dziedinoši uz visiem cilvēka ķermeņiem (gan fizisko, gan smalkajiem ķermeņiem). To izmanto aromterapijā, kas ir dziednieciska metode, saskaņā ar kuru no aromātiskiem augiem iegūtas ēteriskās eļļas izmanto cilvēka ķermeņa, dvēseles un apziņas līdzsvara un harmonijas radīšanai un uzturēšanai. Ēterisko eļļu smarža caur ožas sistēmu nokļūst smadzenēs, emociju vadības centrā, kurā atmostas domas, jūtas un atmiņas. Ēteriskās eļļas iedarbojas saskaņoti ar organisma vajadzībām, palīdzot regulēt tā trauslo līdzsvaru un stimulējot atjaunošanās procesu.

RADOŠĀS DARBNĪCAS ILGUMS: 60 – 120 min
DARBNĪCAS CENA: 30 – 50€