Sejas procedūras

Sejas masāža + maska

Procedūra ietver sejas attīrīšanu, efektīvu sejas masāžu, augstvērtīgas un kvalitatīvas sejas maskas uzklāšanu, dekoltē zonas, plecu, kakla un īpašā tehnikā izpildītu pēdu masāžu. Sejas masāžai tiek izmantotas dažādas masāžas tehnikas, kas ļauj sasniegt maksimālu efektu. Āda tiek atjaunota, tiek sekmēti dzīvības procesi ādas šūnās un tiek izlīdzinātas sīkās grumbiņas.

PROCEDŪRAS ILGUMS 60 – 90 min
CENA: 60 MIN 48€
CENA: 90 MIN 66€

Atjaunojoša sejas masāžas procedūra

Masāžas procedūra ietver muguras augšdaļas, plecu, kakla, skalpa, dekoltē zonas un sejas masāžu. Lai sejas procedūra būtu maksimāli efektīga ir būtiski atbrīvot muskuļus un veikt iestiepšanas elementus. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu muskuļu tonizēšanu un uzturētu to apjomu, novērstu un samazinātu ādas noslīdēšanu, nodrošinātu limfas atteci no sejas, uzlabotu asinsriti, vielmaiņas procesus un veicinātu ādas stāvokļa uzlabošanos.

Sejas masāžai pielieto klasiskās un sejas modulējošās masāžas tehnikas. Rezultātā notiek iedarbība uz visiem ādas slāņiem, kā arī uz sejas muskulatūru. Pēc masāžas procedūru papildinām ar sejas maskas aplikāciju. Aplikācijas iedarbības laiks ir 15-20 minūtes, tās laikā veicam Taizemes pēdu masāžu.

Rezultātā uzlabojas sejas aprises, sejas ovāls, uzlabojas ādas stāvoklis. Refleksoloģijas izmantošana ļauj panākt maksimālu vērtīgo vielu iedarbību uz ādu un relaksāciju.

PROCEDŪRAS ILGUMS 60 – 120 min
CENA: 60 MIN 48€
CENA: 90 MIN 68€
CENA: 120 MIN 90€

Ultraskaņas procedūra sejas ādai

US radītās vibrācijas ievibrē sejas ādas audus un šūnas. Kosmetoloģijā plaši izmanto serumu un aktīvo vielu maksimāli dziļai ievadīšanai ādā. Mikromasāžas rezultātā uzlabojas asins un limfas cirkulācija, uzlabojas audu trofika un vielmaiņa, tiek panākts liftinga efekts. Ar US palīdzību iespējams ārstēt akni, komedonus, rētas, tūsku, kuperozi, seboreju, ādas dehidratāciju, pielieto pretnovecošanās procedūrās, veic arī kā profilaksi pēc saules apdegumiem.

PROCEDŪRAS ILGUMS 15 – 30 min
CENA: 30 MIN 30€

Bezinjekciju mezoterapija: Anti age procedūra ar Dermapen

Mezoterapija – ir efektīvs jaunās paaudzes instruments terapijā ar vecumu saistītajām izmaiņām, sekmējot bioloģiski aktīvo vielu iekļūšanu dziļākajos ādas slāņos.

Ar ļoti smalkām adatiņām tiek izdarīti mikro dūrieni. Dūrienu dziļums tiek regulēts ar aparatūras palīdzību atkarībā no apstrādājamās zonas 0,25 līdz 2 mm dziļumā. Kad dūrieni izdarīti ar ‘dermo pen’ palīdzību, tiek uzklāta uz sejas speciāla maska, kuras sastāvā var būt pat vairāki komponenti. Atkarībā no vecuma grupas un ādas stāvokļa tiek izmantotas hilourīnskābes, kalogēna, Quenzīma 10, kaviāra un citas maskas. Ar šo metodi iespējams vērtīgās vielas ievadīt dziļākajos ādas slāņos. Ārkārtīgi iedarbīga Anti-Age procedūra, biorevitalizācija, ādas mitrināšana, liftings. Var kombinēt ar ultraskaņas procedūru.

PROCEDŪRAS ILGUMS 60 – 90 min
CENA: 60 MIN 48€
CENA: 90 MIN 72€

Dersenvalizācija

DARSENVALIZĀCIJA
Sejas darsonvalizācija tiek veikta gan ar kontakta, gan ar distances metodi (līdz 5 mm attālumā no ādas virsmas). Ādas elastības atjaunošanai, sīku grumbu likvidēšanai, vielmaiņas procesu uzlabošanai šūnās, šūnu atjaunošanu, rētu un citu redzamu ādas bojājumu likvidēšanai. Šī metode ir efektīva, likvidējot pinnes. uz ādas likvidē uztūkumus un citus iekaisumu izraisošus procesus, notiek tauku dziedzeru darbības normalizēšana, tiek atjaunots nervu sistēmas balanss, uzlabojas pašsajūta, garastāvoklis, tiek noņemts hronisks nogurums un pazūd galvas sāpes, aktivizējas organisma aizsarg spēja un atgūta labsajūta.

PROCEDŪRAS ILGUMS 15 – 30 min
CENA: 15 MIN 15€
CENA: 30 MIN 30€

Ķīmiskais pīlings

Ātrs un lēts veids ādas atjaunošanai!

Alfa- hidroksiskābes (AHA) jeb ķīmiskais pīlings uzlabo kosmētisko vielu iekļūšanu dziļāk ādā. AHA aktivizē ādas šūnu reģenerāciju, balina ādumazina pigmentāciju. Ķīmiskais pīlings novērš grumbu rašanos. Ķīmiskie pīlingi „iztīra” tauku dziedzeru izvadus, novērš to „aizsērēšanu” un piņņu rašanos. AHA mazina rētu rašanos pēc pinnēm vai līdzina jau esošās. AHA vienmērīgi nolobot ādu mīkstina raupju, sausu ādu, atjaunojot normālu ādas zīmējumu.

AHA iesaka, ja ir pinnes, āda ar vītuma pazīmēm, pigmentācija, rētas, sausa āda, ādas novecošanas profilakse. strijas un ieaugušie matiņi.

PROCEDŪRAS ILGUMS 40 – 50 min
CENA: 30€

Sejas dziļā tīrīšana

Vispirms sejas āda tiek attīrīta ar ādai piemērotiem tīrīšanas līdzekļiem, kosmētisko pieniņu, toniku, losjonu vai micelāro ūdeni. Pēc sejas virspusējas attīrīšanas un pH līmeņa normalizēšanas tiek uzklāts ķīmiskais, mehāniskais vai enzemātiskais pīlings. Pīlingus var kombinēt. Pēc ādas pīlingošanas tiek veikta, ja nepieciešams mehāniskā ādsas tīrīšana. Pēc šīs procedūras tiek uzklāts vitamīniem bagātināds ādas fluīds, jeb kompleksa maska, pēc tās tiek uzklāta plastificējoša sejas maska un atbilstošs krems.

PROCEDŪRAS ILGUMS 60 – 90 min
CENA: 60 MIN 42€
CENA: 90 MIN 54€

eyebrows

Skropstas un uzacis

UZACU KRĀSOŠANA 6€
UZACU KOREKCIJA 9€
UZACU KOREKCIJA AR KRĀSOŠANU 15€
SKROPSTU KRĀSOŠANA 9€
SKROPSTU LAMINĒŠANA (Procedūrā iekļauta krāsošana) 35€
UZACU LAMINĒŠANA (Procedūrā iekļauta krāsošana, korekcija) 35€

Sejas un ķermeņa Grims 'MAKE UP'

DIENAS GRIMS 27€
VAKARA GRIMS no 36€
KĀZU GRIMS no 36€
FOTO GRIMS no 36€

Skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšana dažādos apjomos.
Darbā izmantotjam tikai hipoalerģiskus, kvalitatīvus un noturīgus materiālus, kas neradīs diskomfortu, turklāt skropstas ilgāk saglabās panākto izskatu.

Pie mums pieejama Klasiskā skropstu pieaudzēšana, 2D skropstu pieaudzēšana un 3D skropstu pieaudzēšana tehnikas atkarībā no klientu vēlmēm, skropstu augšanas specifikas un ikdienas nepieciešamībām.

Skropstu pieaudzēšana īpaši atvieglo to klienšu ikdienu, kam ir intensīvs laika grafiks.

Ikdienas steigā skropstu pieaudzēšana būs veiksmīgs risinājums biznesa lēdijām, TV diktorēm, Žurnālistēm, aktrisēm, stjuartēm, oficiantēm, – mūsdienīgai un aktīvai sievietei.

KLASISKĀ SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA 45€
SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA 2D 50€
SKROPSTU PIEAUDZĒŠANA 3D 55€

RFLIFTINGA SEJAS PROCEDŪRA

ANTI AGE PROCEDŪRA SEJAI
ar RF liftinga procedūras un dažādu masāžas tehniku apvienojumu.
Savā būtībā radiofrekvence stimulē kalogēna reģenerāciju, padarot ādu biezāku un tvirtāku, līdz ar to nodrošinot liftinga efektu. Sejas ādas virsējais slānis kļūst vizuāli samtains un mirdzošs, jo šī procedūra uzlabo arī vielmaiņas procesus ādā, bet jo īpaši ādas elasticitāti.
Ja ar masāžas tehnikām ir iespējams uzlabot sejas fizionomiju, tad ar RF liftinga palīdzību iespējams panākt tūlītēju ādas stāvokļa uzlabojumu.

Kādas masāžas tehnikas ieteicams pielietot maksimāla rezultāta sasniegšaanai?
-Tās zināšanas speciālisti apgūst, bieži vien, daudzu gadu garumā, lai pēcāk varētu sniegt saviem klientiem labāko iespējamo procedūru konkrētā mērķa sasniegšanai.

 

PROCEDŪRAS ILGUMS 60 – 90 min
CENA: 60 MIN 54€
CENA: 90 MIN 72€