Vīzija

Skaistākais šinī pasaulē ir tas, ka katra diena, katrs mirklis mums nes ko jaunu, svarīgi ir piepildīt šos mirkļus ar laimes, prieka un mīlestības sajūtu pašam pret sevi un dzīvi.

HUGO3643Ikdienas steigā bieži aizmirstam par tām mazajām laimītēm, kas saplūstot kopā veido to lielo. Manu roku sastapšanās ar pieskārienu pasauli notika jau sen, taču sāku praktizēt brīdī, kad dzīvē ienāca brīnums, tās bija jaukas skaistas sajūtas, šķita, ka spēju lidot, ka visa pasaule ir zem maniem spārniem. Tā bija brīvības sajūta, un es noticēju, ka varu dot to līdzi katram, kas pārkāpis manu slieksni, kā labas domas, kā ceļa maizi, gluži vienkārši mīlestību pret dzīvi.

Tādēļ viss ko es aizsāku bija ar vēlēšanos pēc iespējas vairāk būt mierā un saskaņā ar sevi. Ar laiku attīstījās arī ideja par SPA zem klajas debess, kad vējš šalko koku galotnēs un viegli glāsta matus, putnus dzird dziedam un reta nomaldījusies lietus lāse paslēpjas zem manas telts jumta. Tikai ejot pasaulē ir iespējams ieraudzīt jaunas krāsu kombinācijas, faktūras, dzirdēt jaunas skaņas, saskatīt daudz sīku nianšu cilvēku emocijās, smelties prieku un idejas jaunām dzīves gaitām.

KUSTĪBA KĀ VESELA ĶERMEŅA PAMATNOSACĪJUMS

sejas masāža

Bez kustības nav iespējams vesels un vitāls ķermenis, taču spēcīgā, vitālā ķermenī ir daudz vieglāk un patīkamāk baudīt dzīves sniegtās sajūtas, priekus un laimes. Cilvēkam ir jābūt brīvam un jānāk, tad, kad ir vēlēšanās uz mirkli patverties no ikdienas steigas un atdot savu ķermeni meistara rokās, kas gudru impulsu vadītas pieskaras tā, kā tas nepieciešams. Katru reizi, kad redzu savu cilvēku sasniegumus, tas mani iedvesmo jauniem izaicinājumiem. Ir pieredzēti pasakaini rezultāti, pat personības izaugsme. Vislielākais apbalvojums ir redzēt, ka cilvēka griba ir viņa paša rokās.

Darba procesā man patīk strādāt ar mērķi, ar jēgu. Mani interesē risinājums, nevis process. Ļoti bieži, kad cilvēki nāk ar kādu problēmu, viņi gluži vienkārši vēlas pieskārienus, kas atrisinātu visas muguras sāpju, liekā svara un citas problēmas, taču visvairāk viņi vēlētos, lai kāds neredzams spēks satver un aiznes nebūtībā dienas gaitā sakrātās rūpes un raizes, kas gulst ķermenī. Vienmēr tiek sasniegts daudz labāks rezultāts, ja klients pats piedalās rehabilitācijas procesā. Veic speciāli paredzētus stājas stiprināšanas vingrojumus un uztur veselīgu un aktīvu dzīves veidu.

Mans mērķis ir nodrošināt ar veselību un skaistuma kopšanu saistītos pakalpojumus skaistā un harmoniskā vidē. Šī iemesla dēļ nemitīgi paplašinu pakalpojumu klāstu, uzsāku sadarbību ar citiem speciālistiem, meklēju iespēju nodrošināt estētisku vidi pakalpojumu sniegšanai.

Zane Āmane