Manikīrs

Manikīrs ir viena no populārākajām skaistumkopšanas procedūrām, kuras pirmsākumi meklējami pirms vairākiem gadu tūkstošiem. Sākot ar vienkārši sakoptām rokām, dažādām nagu formām un līdz pat sarežģītākiem hennas zīmējumiem uz tiem, manikīrs pirms vairākiem gadsimtiem bija viens no vairākiem simboliem, kas simbolizēja statusu sabiedrībā. Mūsdienu pasaulē manikīrs ir kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu teju ikvienam. Vienkārši sakoptas rokas un nagi vai jaunākās tehnikas un modes tendences – sev vēlamu risinājumu manikīra pasaulē atradīs ikviens.

Kādu manikīru izvēlēties?

Mūsdienās pieejamas ļoti dažādas manikīra tehnikas, kuru nosaukumi var nedaudz mulsināt. Ko tie nozīmē un ko izvēlēties?

Klasiskais manikīrs
Klasiskais manikīrs ir viena no visbiežāk izvēlētākajām nagu procedūrām. Tas iekļauj nagu sakopšanu, to formas izveidi un parastās nagu lakas vai gēla lakas pārklājumu. Klasisko manikīru bez nagu lakas pārklājuma nereti izvēlas arī vīrieši.
Franču manikīrs
Procedūras ietvaros tiek sakopti nagi un tiem tiek uzklāta caurspīdīga nagu laka, bet nagu gali tiek lakoti baltā krāsā. Balts franču manikīrs izskatīsies visai eleganti pie jebkura apģērba, taču, sekojot līdzi modes tendencēm, nereti baltā krāsa tiek aizstāta ar košākiem toņiem.
Japāņu manikīrs
Sena japāņu manikīra tehnika. Procedūras laikā nagos tiek iepulēta dabīga pasta, kas tos piepilda ar barības vielām, uzlabo to izturību un veselību. Rezultātā nagi iegūst izteikti spīdīgu un veselīgu izskatu uz aptuveni 2 nedēļām. Īpaši ieteicama gada aukstākajos mēnešos.
Manikīrs ar gēllaku
Manikīrs ar gēllaku ļaus aizmirst par nagu kopšanu vairākas nedēļas. Izvēlies pasteļtoņus, košas krāsas vai aktuālus dizainus - mūsu manikīra meistare spēs īstenot ikviena vēlmes. Gēllakas manikīru visbiežāk nepieciešams mainīt pēc 2 - 3 nedēļām.
Nagu pieaudzēšana ar gēlu
Ja vēlies garākus nagus, tos iespējams pieaudzēt. Pieaudzēti gēla nagi ir biezāki, izturīgāki un cietāki. Tāpat kā gēllakām, arī pieejama plaša krāsu un dizainu izvēle. Gēla nagus visbiežāk nepieciešams atjaunot pēc 3 - 4 nedēļām.

Manikīra cenas

KLASISKAIS MANIKĪRS 18€
APARĀTA MANIKĪRS 18€
KOMBINĒTAIS MANIKĪRS 20€
KLASISKAIS MANIKĪRS AR NAGU LAKAS PĀRKLĀJUMU 25€
KLASISKAIS MANIKĪRS AR GEL LAKAS PĀRKLĀJUMU 33€
KLASISKAIS MANIKĪRS AR GEL LAKAS PĀRKLĀJUMU / FRANČU MANIKĪRS 38€
GELA MANIKĪRS UZ DABĪGĀ NAGA PLĀTNES 35-40€
GELA NAGU MODELĒŠANA/PAGARINĀŠANA 40-50€
JAPĀŅU MANIKĪRS 25€

Nepieciešams arī pedikīrs?

Piedāvājam arī pedikīru ar parastās nagu lakas vai gēla lakas pārklājumu. Dažādas tehnikas, krāsas un dizaini starp kuriem sev piemērotu spēs atrast ikviens!

KLASISKAIS PEDIKĪRS 40€
APARĀTA PEDIKĪRS 36€
KLASISKAIS PEDIKĪRS AR NAGU LAKAS PĀRKLĀJUMU 40€
KLASISKAIS PEDIKĪRS AR GEL LAKAS PĀRKLĀJUMU 43-45€
PEDIKIRS KUNGIEM 40-50€

Manikīrs Rīgā

Meklē manikīru Rīgā? Apciemo mūsu salonu – mēs atrodamies pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā!