KLASISKĀ MASĀŽA

Klasisko masāžu visbiežāk izmanto mūsdienu medicīnā. Šīs tehnoloģijas izmantošana nodrošina visefektīvāko audu iesildīšanu un muskuļu relaksācijai, vai gluži pretēji muskuļu tonusa paaugstināšanu. Šī iemesla dēļ, klasiskā masāža ir tik populāra gan sportistu, gan arī cilvēku ar mazkustīgu dzīvesveidu vidū.
Klasisko masāžu var papildināt ar dažādiem vingrinājumiem, ko izmanto fizioterapijā un palīdz mazināt muguras sāpes, kas rodas ilgtermiņā, atrodoties ķermenim vienā stāvoklī.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 48 €
90 minūtes 72 €
120 minūtes 96 €

PILNA ĶERMEŅA MASĀŽA

Masāžas rituāls visam ķermenim. Pielietotas tiek visdažādākās masāžu tehnoloģijas individuāli pēc nepieciešamības: klasiskā, Hiro, fasciālā, Taizemes pēdu masāža.

Šo tehniku izmantošana nodrošina visefektīvāko audu iesildīšanu un muskuļu relaksāciju, vai gluži pretēji muskuļu tonusa paaugstināšanu. Šī iemesla dēļ, pilna ķermeņa masāža ir tik populāra gan sportistu, gan arī cilvēku ar mazkustīgu dzīvesveidu vidū.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 51 €
90 minūtes 75 €

MUGURAS MASĀŽA

Klasiskā muguras masāža ir piemērota paaugstināta muskuļu tonusa novēršanai, rūpīgi atbrīvo muguras audus, muskulatūru. Šis masāžas veids visspēcīgāk iedarbojas uz muskulatūru, palielina tās elastību.

Procedūras ilgums Cena
30 minūtes 27 €
45 minūtes 42 €

ĀRSTNIECISKĀ MUGURAS MASĀŽA

Sertificēts fizioterapeits veic izmeklējumus un sniedz konsultāciju. Pēc individuāli sastādītas masāžas programmas tiek veikta ārstnieciskā muguras masāža. Tā ātri noņem nogurumu un stresu, atjauno darbaspējas, rada labu pašsajūtu, nostiprina imūnsistēmu, stimulē sviedru un tauku dziedzerus, padara ādu elastīgu, veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes, labvēlīgi ietekmē ādas muskuļu tonusu, ādas stāvokli, dziedē sēdoša darba izraisītas muskuļu sāpes, sastiepumus un citas traumatiskas problēmas, labvēlīgi iedarbojas uz nervu, sirds un asinsvadu, saišu sistēmu, locītavām, muskuļiem un limfātisko sistēmu.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 48 €

LIMFODRENĀŽA

Limfodrenāža ir efektīvs līdzeklis cīņā pret lieko svaru un tūsku, un turklāt, līdzīgi klasiskajai masāžai, samazina vai pat novērš artrīta izraisītās locītavu sāpes, uzlabo vispārējo veselības stāvokli un līdzsvaru dzīvē – palielina darba spējas diennakts aktīvajā daļā, uzlabo miegu, stimulē limfas atteci un uzlabo asinsriti.
Tā rezultātā ar limfodrenāžas palīdzību no organisma tiek izvadīti toksīni.
Īpaši svarīga šāda veida masāžas ir vasarā, kad daudzi cilvēki cieš no tūskas, smaguma sajūtas kājās un varikozu vēnu radītajām neērtībām. Tomēr, ja jūsu mērķis ir uzlabot ķermeņa kontūras uz vasaras sezonu, procedūra ir jāsāk ziemas beigās vai agrā pavasarī.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 48 €
90 minūtes 72 €

SEJAS MASĀŽA

Mazina spriedzi, atslābina un tonizē sejas muskulatūru arī nodrošina liftinga efektu, ja ir nepieciešams. Sejas masāža uzlabo ādas virsējo slāņu apasiņošanos, stimulē vielmaiņas procesus, rezultātā palielinās ādas šūnu reģenerēšanās spējas. Āda tiek bagātināta ar skābekli un citām barības vielām un vitamīniem.
Pēc procedūras ādas stāvoklis uzlabojas, tā kļūst starojoša un izlīdzinās sejas tonis. Masāžas rezultātā kļūst mazāk pamanāmas sīkās, smalkās krunciņas, samazinās pietūkums un izlīdzinās grumbas, kas ir ļoti nepieciešams nobriedušai ādai.
Lai sasniegtu maksimālu rezultātu tiek izmantotas dažādu masāžu tehnikas. Regulāras sejas masāža procedūras var ievērojami aizkavēt novecošanās procesu. Masāžas rituālus var papildināt ar pīlingu, sejas masku, dažādu krēmu aplikācijām un citiem biostimulējošiem līdzekļiem.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 45 €
90 minūtes 66 €

HIROMASĀŽA

Šīs masāžas tehnika tiek orientēta uz cilvēka muskuļu un saišu aparātu. Tā arī to izmanto, kā programmas sastāvdaļu darbā ar ķermeni (celulīts, liekais svars, muskuļu atonija, muskuļu hipertonus), un darbā ar seju (grumbas, sejas ovāla izmaiņas, ādas sausums, audu pietūkums). Hiromasāžas laikā cilvēku maksimāli atslābina un tam nav nekādu nepatīkamu izjūtu. Cilvēks nokļūst savdabīgā transa stāvoklī, ar kura palīdzību tiek sasniegta maksimāla relaksācija, un tad notiek atbrīvošanās no fiziskās un nervu spriedzes.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 48 €
90 minūtes 72 €

MASĀŽA "ANTI-STRESS"

Jebkuras relaksācijas pamatā ir muskuļu atslābināšana. Tieši tas ir veids, kā atbrīvot no stresa organismu un prātu. Vispirms plūstošām, harmoniskām kustībām masē kakla daļu un muguru, pēc tam kājas, rokas un plaukstas. Kustības nav straujas, neizmantojot tonizējošus masāžas elementus. Pateicoties līgani izpildītām glaudīšanas un mīcīšanas tehniku kustībām tiek panākts dziļas relaksācijas efekts. Masāžas seansa laikā klientam nav nekādu nepatīkamu sajūtu. Procedūra tiek papildināta ar aromterapiju, izmantojot ēteriskās eļļas, smaržas, kas veicina relaksāciju un līdzsvaro prātu un ķermeni.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 45 €
90 minūtes 66 €

ČAMPI

Masāžas laikā mēs pieskaramies enerģijas kanāliem, punktiem, līdz ar to masējamā cilvēkā ieplūst tīra enerģija. Tiek masēta plecu daļa, galva un seja. Lielisks antidepresants. Tā līdzsvaro mūsu enerģijas, atslābina plecu, skaustamuskulatūru, aktivizē asins riti, uzlabo limfas plūsmu, palielinās locītavu kustīgums, mazina degunablakusdobuma iekaisumu, uzlabo atmiņu, balansē galvas pusložu darbību. Masāža maksimāli nomierina un atslābina.

Procedūras ilgums Cena
30 minūtes 24 €
60 minūtes 45 €

KARSTO AKMEŅU MASĀŽA

Mēs piedāvājam 3 dažādas procedūras: “Fito akmeņi”, “Classic”, “Karstais alus”
„Karstais alus” procedūrai izmanto ‘dzīvo’ alu, kas bagātina organismu ar B vitamīniem, antioksidantiem un citām barības vielām, procedūrai “fito akmeņi” – zāļu tēja, kas ir relaksējoša un ar dziedniecisku efektu.
Karsto akmeņu masāža ir ieteicama vielmaiņas traucējumu, celulīta, hroniska noguruma sindroma, stresa, galvassāpju, osteohondrozes, skoliozes, artrīta, depresijas gadījumos.
Struktūra un blīvums bazalta akmeņiem ļauj saglabāt siltumu daudz ilgāk nekā citiem akmeņiem. Pateicoties šai procedūrai izdodas iesildīt visdziļāko slāņu audus.
Lai atjaunotu enerģijas plūsmu, masāžai tiek pielietoti pusdārgakmeņi, kas iedarbojas uz organismu ar savu elektromagnētisko starojumu. Arī Karsto akmeņu masāža var tiek veikta, ņemot vērā akupunktūras principus.
Šī masāža noteikti būs piemērota tiem, kas “vienmēr salst”, cilvēkiem ar zemu asinsspiedienu un tiem, kas cieš no mazasinības.
Masāžas laikā, ir sajūta, ka akmeņi absorbē visu dienas laikā uzkrāto nogurumu un nemieru.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 51 €
90 minūtes 75 €

TAIZEMES PĒDU MASĀŽA

Mūsu pēdās un plaukstās ir cilvēku veselībai un dzīvībai svarīgi punkti, kurus stimulējot var ietekmēt atsevišķu iekšējo orgānu darbību un ķermeni kopumā.
Pēdu masāžu var kombinēt ar zālīšu vanniņām vai dažādām aplikācijām.
Refleksoloģijas izmantošana ļauj panākt maksimālu vērtīgo vielu iedarbību uz organismu. Bez tam, Taizemes pēdu masāžas elementus var izmantot klasiskās un limfodrenāžas masāžu seansos, kas arī palielinās procedūru efektivitāti.
Masāža lieliski atslābina nogurušas kājas, jo īpaši ,ja tās cieš no pietūkuma un arī uzlabo miegu un mazina stresu.

Procedūras ilgums Cena
30 minūtes 24 €
60 minūtes 45 €

TRADICIONĀLĀTAIZEMES MASĀŽA

Tradicionālā Taizemes masāža ir dziļa, pilna ķermeņa procedūra, sākot ar kājām un virzoties uz augšu līdz galvai. Izmantojot maigas, plūstošas kustības, cilvēka ķermenis tiek izkustināts, atslābināts un izstiepts (dažas stiepšanas pozīcijas līdzīgas jogai) līdzīgi tiek izkustinātas arī locītavas un muskuļi. Šīs unikālais masāžas veids ietekmē arī cilvēka enerģētiku, atjaunojot enerģijas plūsmu visā ķermenī ar piemērotu akupresūru uz ķermeņa sen enerģijas līnijām, harmonizējot un aktivizējot to.

Taizemes masāža ir terapeitiska masāža un tradicionāla stresa mazināšanas, muskuļu sasprindzinājumu un spazmu ārstēšanas metode. Tā ir labi zināma ārstniecības metode muguras sāpju, stīva kakla, plecu sāpju un sporta traumu gadījumos, tostarp muskuļu un cīpslu sastiepumu. Taizemiešu masāža palīdz uzlabot arī garīgo labsajūtu, uzlabot asinsriti, stimulēt vielmaiņu, līdzsvarot un palielināt enerģiju.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 50€
90 minūtes 75 €
120 minūtes 100 €

TRADICIONĀLĀTAIZEMES MASĀŽA ‘AUGU BALZĀMS’

Masāža līdzīga Taizemes tradicionālajai masāžai, bet tikai maigākā formā un papildināta ar ārstniecisko augu eļļām. Šīs eļļas, iegūtas no tradicionālajiem ārstnieciskajiem augiem un izmantojot ķermeņa spēju uzsūkt šīs eļļas uzlabo masāžas terapeitisko efektu. Tas palīdz mazināt spriedzi muskuļos un cīpslās, novērst muskuļu sāpes, locītavu stīvumu, kā arī stimulēt asinsriti. Svaigais, dzestrais eļļu aromāts rada nomierinošu efektu un palīdz atbrīvot prātu.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 55€
90 minūtes 80 €
120 minūtes 105 €

 

MEDUS MASĀŽA

Vai jūs vēlaties atbrīvoties no celulīta? Uzlabot ķermeņa aprises un samazināt svaru? Tad medus masāža ir lieliska izvēle Jums!
Pēc rūpīgas problēmzonu izstrādes ar mērķi uzlabot limfas cirkulāciju un irdināt celulīta struktūru, meistars uzklāj ādai nedaudz silta medus un iemasē to ādā ar vieglām apļveida kustībām. Pēc tam plaukstas uz ādas uzliekot un atraujot, ādā iestrādā visu uzziesto medu.
Tādējādi vienlaicīgi tiek veikts arī mikropīlings un jūsu āda kļūs maiga un samtaina.
Ja vēlas, procedūru var pievienot māla aplikācijām, lai samazinātu pietūkums kājās vai arī izmantot vakuuma masāžas elementus jeb bambusa nūjiņu.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 51 €
90 minūtes 75 €

ŠOKOLĀDES MASĀŽA

Šokolādes sastāvā ietilpst ļoti daudz vērtīgas vielas, eļļas un vitamīni, kas mitrina, tonizē, baro un atjaunot to.
Vispirms tiek veikts mikropīlings un tikai pēc tam masāža. Piedāvājamo skrubju klāsts ir plašs, bet šokolādes masāžai tiek speciāli sagatavots kafijas skrubis. Kafijas un citas tajā esošās eļļas un barības vielas efektīvi atjauno ādu, palēnina novecošanās procesu.
Mikropīlings nepieciešams, lai attīrītu ādu no atmirušajām ādas šūnām, uzlabotu ādas virsējā slāņa apasiņošanos un sekmētu vērtīgo vielu uzsūkšanos ādā.
Uz tīras uzklāj šokolādes masu. Pateicoties šokolādes īpašībām, masāžas seansa laikā iespējams panākt daudz dziļāku relaksāciju.
Pēc masāžas, notiek ietīšana un šokolāde turpina savu apbrīnojamo iedarbību, piesātinot ādu ar nepieciešamajām barības vielām, mikroelementiem un vitamīniem B, A, E, un K.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 60 €
90 minūtes 81 €

AROMA MASĀŽA

Ielūkojies brīnišķajā aromātu pasaulē! Aromaterapija ir sena zinātne, kas jau gadu tūkstošiem ilgi glabā senus skaistuma un veselības noslēpumus. Aromamasāžai piemīt spēcīga iedarbība uz cilvēka mentālo un fizisko ķermeni. Masāža tiek veikta relaksējošā vai tonizējošā tehnikā un panākta dziļa relaksācijas sajūta vai gluži pretēji uzmundrinājums.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 48€
90 minūtes 72€

SPORTA MASĀŽA

Sporta masāžu pielieto muskulatūras iesildīšanai pirms treniņa, atjaunošanās procesam pēc lielām un intensīvām slodzēm, kā arī pēc traumām un saslimšanām. Sporta masāža samazina nogurumu, diskomforta sajūtu fiziskajā slodzē nodarbinātajos muskuļos, pilnveido sportista fiziskās īpašības, paaugstina organisma funkcionālās spējas.

Procedūras ilgums Cena
60 minūtes 54€
90 minūtes 81€